Once Was Never v družbi Fleshgod Apocalypse!

0 1

Avtor: Rok Klemše

Sežanska zasedba Once Was Never sporoča, da igrajo na festivalu The NEST OF FEST, kjer bodo delili oder z italjanskimi velikani FLESHGOD APOCALYPSE ter ostalimi bendi. Festival se bo odvijal v petek 28.10. v kraju Mortegliano v Italiji blizu Vidma.

Poleg Once Was Never in Fleshgod Apocalypse bodo na festivalu igrali še Abiogenesis, Name Means Nothing, From the Shores, Kill Robot Kill in Awake the Secrets.

Once Was Never so sicer pred enim letom izdali svoj EP prvenec Lighthouse In the Abyss, recenzijo katerega lahko preberete TUKAJ.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki