Opeth “Live in London” DVD
Avtor: Rok Klemše
Novi Opeth DVD, ki so ga posneli lani 9. novembra v Londonu sta že zmiksala Jens Bogren in frontman Mikael Åkerfeldt. DVD bo vseboval koncert v 5.1 Surround Soundu, intervjuje z bandom, intervjuje s fani in fotogalerijo. DVD naj bi izšel jeseni 2007, več podrobnosti, točen čas izdaje in naslov pa sledijo kmalu.