Orchid z novim EP-jem
Avtor: Primož Novak
Sanfranciška doom metal zasedba Orchid bo 22. maja pri Nuclear Blast izdala novi EP, naslovljen Sign of the Witch.
Na EP-ju, za katerega je skupina razkrila tudi naslovnico, bodo 4 nove skladbe, in sicer:
01. Sign Of The Witch
02. John The Tiger
03. On Strange Winds
04. Burning Eastern Skies
Skupina je zadnji album The Mouths of Madness izdala leta 2013 (recenzija TUKAJ). Ali zasedba dela že na novem albumu, trenutno ni znano.
Orchid bodo letos poleti opravili tudi nekaj festivalskih nastopov po Evropi, datume si lahko preverite TUKAJ.