Orkestralni Saxonci

0 2

Avtor: Urban Bolta

Saxon vokalist Biff Byford je razkril, da bo bandov naslednji večji projekt sodelovanje s Poljskim filharmoničnim orkestrom, s katerim bodo odigrali skupen koncert, ki bo kasneje izšel na DVD formatu.

Saxon klasike bodo v družbi klasičnih inštrumentov zaživele v popolnoma prenovljeni podobi, kar bo za vse Saxon oboževalce prava poslastica. Celoten koncert bo sneman in izdan na DVDju, ki bo vseboval tudi zakulisne posnetke in posnetke iz priprav na veliki dogodek.

“Naslednje leto bomo odigrali orkestralni koncert v Varšavi”, je dejal legendarni Biff in nadaljeval: “kontaktiral nas je eden vodilnih v Filharmoničnem orkestru in nam predstavil idejo, takoj smo jo pograbili, saj je nekaj naših skladb napisanih v orkestralnem duhu, denimo Call to Arms, tudi Crusader smo že prilagodili, in zveni zares odlično. Zvok bo delno orkestralen, delno akustičen, manjkal ne bo niti heavy metal. Ne vemo še natančno kdaj bomo koncert odigrali, trudimo se s pripravami, čeprav nas mučijo hudi logistični problemi”.

Ne pozabite na koncert legendarnih Saksoncev, ki ga bodo v Kinu Šiški odigrali 30. maja.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki