Orleki prejmejo Plaketo dr. Slavka Gruma
Avtor: Urban Bolta
Skupina Orlek bo prejela Plaketo dr. Slavka Gruma, kar je najvišje priznanje v kulturi v občini Zagorje ob Savi. To plaketo so si fantje prislužili s kvalitetnim dolgoletnim delom na glasbenem področju. Prejeli jo bodo na podelitvi Grumovih priznanj in plaket v KC Delavskem domu Zagorje, 7. februarja, ob 19. Uri. Za kulturni program pa bo poskrbela skupina Flora & Paris, vabljeni.
Ob 25. letnici ustvarjanja bo tudi izšla CD plošča »Orlek unterzug – live«, katera je bila posneta lansko leto na Eko osmici na Razborci. Koncert je bil posnet tudi video. Tole je videospot Čolnišče – na TV postaje ga bo razposlala agencija GIG.