Orleki v poletje z novim bobnarjem
Avtor: Urban Bolta
Skupina Orlek ima novega bobnarja. To je študent Luka Kopušar iz Zagorja. Luka igra pri električni varianti skupine, pri akustični Orlek unterzug, pa je seveda prvi tolkalist še vedno Nino Mureškić. Fantje vas vabijo na poletne koncerte v Mursko soboto, Maribor – Lent, Trbovlje, Cerkno in Litijo ter v Straden v Avstrijo.
Seznam trenutno potrjenih poletnih nastopov orlekov je sledeč:
Nedelja 22.6.2014, Murska Sobota, Soboški dnevi, Mestni park, ob 20 uri
Petek 27.6.2014, Maribor, Festival Lent, ob 21 uri – Orlek unterzug
Sobota 28.6.2014, Trbovlje – Kipe, festival: DOMFARCA, ob 22 uri
Petek 25.7.2014, Cerkno, Poletje v Cerknem
Sreda 27.8.2014, Litija, s Pihalnim orkestrom Litija, Festival Slovo poletju, Ploščad pred športno dvorano v Litiji (v primeru slabega vremena v Športni dvorani), ob 20 uri
Sobota 30.8.2014, Avstrija – Straden, ob 22 uri – Orlek unterzug