Ozzy razkril svoje načrte!

0 1

Ozzy Osbourne je med promocijo prihajajoče turneje na eni izmed svojih tiskovk potrdil udeležbo na Ozzfestu 2008, s čimer je utišal govorice o nasprotnem, ni pa pojasnil, ali bo ogled slednjega po vzoru predhodnika brezplačen. Podobno optimističem je Prince of Darkness tudi glede prihodnosti: “zelo rad bi ponovno snemal skupaj z Black Sabbath. S staro Sabbath klapo smo napisali že veliko novega materiala, a kaj, ko stvari enostavno niso iste kot nekoč. Vse kar zahtevam je delo na določenem kvalitetnem nivoju, vsaj malce podobnemu preteklim časom. Definitivno pa bom v prihodnje izdal vsaj še en album, s Sabbath ali pač solo! Vsaj dokler ne počnem sranja!!” Hm.. zmedene besede, še bolj zmedenega človeka.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki