Ozzy se stara!
Ozzy Osbourne je za revijo Guitar World dal intervju, v katerem je spregovoril o naslednjem Ozzfestu, kateri se bo zgodil že čez dva meseca (prvi datum je 12. julij 2007 na White River Amphitheatre), povedal pa je, da je to lahko tudi njegov poslednji. Dejal je:” Ne vem koliko turnej bom lahko še zdržal, glede na mojo starost. To je lahko zadnja.” Ne smemo pa pozabiti, da je po šestih letih izdal plato imenovano Black Rain.