Paradise Lost bodo posneli DVD

0 2

Avtor: Urban Bolta

Britanski gotičarji Paradise Lost bodo svoj londonski koncert 1. aprila posneli za potrebe DVD izdaje. Natopili bodo v Forumu v sklopu turneje “Draconian Times”.

Paradise Lost so odprli tudi posebno internetno stran, ki vsebuje informacije v zvezi z trenutno “Draconian Times” turnejo in tudi informacije o ponovni izdaji tega njihovega albuma iz leta 1995. Na strani poteka tudi tekmovanje z zelo zanimivimi nagradami za oboževalce zasedbe.

Datumu “Draconian Times” turneje so sledeči:
18.03. – Fuzz – Atene (Grčija)
19.03. – Fuzz – Atene (Grčija)
20.03. – Principal – Thessaloniki (Grčija)
29.03. – Tivoli – Utrecht (Nizozemska)
30.03. – Bataclan – Pariz (Francija)
31.03. – Zeche – Bochum (Nemčija)
01.04. – The Forum – London (VB)

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki