Paul McCartney in Ringo Starr med gosti posebne prireditve

0 0

Avtor: Urban Bolta

9. februarja naslednje leto bo minilo pol stoletja, odkar so Beatli prvič nastopili v šovu Eda Sullivana, kar bo ameriška televizijska hiša CBS proslavila s posebnim programom.

Uredniki namreč pripravljajo poseben večer, ki se bo odvijal pod imenom »The Night That Changed America: A Grammy Salute to the Beatles«. Posebna gosta bosta oba še živeča Beatla, Paul McCartney in Ringo Starr, med prisotnimi pa naj bi bili tudi vdovi obeh pokojnih članov slavnega kvarteta, Yoko Ono in Olivia Harrison. Vsi omenjeni ti častitljivi gostje naj bi bili samo ena izmed posebnih točk tega velikega večera.

Če gre verjeti zapisom avstralske hiše TV Tonight, naj bi bili med nastopajočimi tudi Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars,Pink in Kate Perry, vsak od naštetih pop zvezdnikov pa naj bi predstavil eno od petih skladb, s katerimi so se beatli pred pol stoletja premierno predstavili ameriški televizijski publiki. Vse lepo in prav, dvomim pa, da bodo ob uresničitvi tega scenarija komadi z novo preobleko naredili kakršen koli vtis na tiste prave fene Beatlov…

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki