Pearl Jami pred dvajsetletnico
Avtor: Urban Bolta
Da bi primerno obeležili dvajseto obletnico delovanja, bodo seattelski rockerji Pearl Jam septembra v East Troyu (Ameriki) organizirali dvodnevni glasbeni festival. Dogodek se bo dovijal v dolini Alpine, poimenovali pa so ga “PJ20 vikend”. Na dvodnevnem festivalu bodo igrali The Strokes, Queens of the Stone Age, Mudhoney, Pearl Jam in številni drugi (več podrobnosti o festivalu tukaj). Po končanem festivalu se bodo Pearl Jam odpravili na kanadsko turnejo z desetimi termini, kjer jih bodo podpirali Mudhoney.
Popularni ameriški rockerji medtem intenzivno delajo na novem albumu, njihov frontman Eddie Vedder pa sočasno tudi na svojem drugem solo albumu in koncertnem DVDju, o čemer smo poročali že pred časom.