Penitenziagite snemajo debitantski album!
Avtor: Rok Klemše
Ljubljanska death metal zasedba Penitenziagite trenutno snema svoj prvi studijski album!
Zasedba je sporočila, da je bobnar Gašper Čebulj s snemanjem bobnov že zaključil, sedaj pa sledijo še ostali inštrumenti in vokal.
Leta 2007 je skupin izdala odlično sprejet demo The New Evolution, ki si ga lahko zastonj snamete TUKAJ!
Penitenziagite so:
Anže Demšar – kitara, vokal
Bojan Netretič – kitara
Gašper Čebulj – bobni
Matic Diba – bas