Phoenix napovedali vrnitev na odre

0 3

Francoski alter rockerji Phoenix bodo leta 2013 zopet na veliko prisotni na svetovnih odrih in ”ipodih” poslušalcev!

Štiri leta že mineva od objave njihovega zadnjega studijskega izdelka, kritiško hvaljenega ‘WOLFGANG AMADEUS PHOENIX’. Dve leti že mineva od njihovega zadnjega nastopa. Vso to sušo bodo letos Parižani prekinili. Aprila se obeta nov studijski album (zasedba naj bi s snemanjem končala v decembru), napovedali pa so tudi že prva dva nastopa. V začetku junija bodo nastopili na dveh prijateljskih festivalih v Nemčiji, Rock im Park ter Rock am Ring. Poleg njih bodo nastopila še naslednja velika imena: Green Day, The KIllers in The Prodigy.

Spodaj si lahko ogledate še video za prvo skladbo z zadnjega albuma, imenovano Lisztomania:

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki