Plavi orkestar, 22.10.2011, Velenje (Rdeča dvorana)!
| kdo: Plavi orkestar |
| kje: Rdeča dvorana, Velenje, Slovenija |
| kdaj: 22.10.2011 |
Predskupina I.C.E.
Sarajevska zasedba Plavi Orkestar se bo v soboto, 22. oktobra 2011, ponovno predstavila slovenski publiki. Veliki koncert priljubljenih Plavcev pri nas bo potekal v velenjski Rdeči dvorani, kot predskupina pa bodo nastopili I.C.E..
Legendarni Slavci bodo zapeli vse svoje največje uspešnice, kot so ‘Suada’, ‘Bolje biti pijan nego star’, ‘Kaja’, ‘Odlazim’, ‘Tiho teče Sava’ idr., zagotovo pa boste lahko slišali tudi skladbi ‘Amerika’ in ‘Revolucija’, aktualna singla iz težko pričakovanega albuma, ki naj bi ga Plavci izdali še letos.
Cena vstopnic:
Predprodaja – 24€
Na dan koncerta – 28€