Po petih letih vrnitev Da Phenomene!

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

Po petih letih vrnitev Da Phenomene!

Talentirana vsestranska glasbenika Mate Brodar – Bro in Anže Langus Petrović – Dagi, ki sestavljata dvojec Da Phenomena, sta se po letu 2008 in dveh studijskih albumih ‘Skupaj sva’ in ‘DP’ odločila posvetiti drugim projektom. V začetku leta 2013 pa sta se skupaj vrnila v studio in pričela z ustvarjanjem tretjega ploščka, katerega izid lahko pričakujemo septembra. Prvi singel ‘Nov Dan’ je odigran s prepoznavno energijo, s katero sta navdušila leta 2006, ko sta s pesmijo ‘Nočem te nazaj’ pozitivno pretresla slovensko glasbeno sceno.

Pred izidom novega CDja, ki ga mnogi poslušalci že nestrpno pričakujejo, se bosta glasbenika odpravila na turnejo, ki se bo 4. aprila začela v Ljubljani, nadaljevala v Velenju, Mariboru, Celju, Radencih in 20tega zaključila v Kranju.

www.facebook.com/daphenomenamusic

KONCERTNI DATUMI
4. 4. Ljubljana, Orto bar
5. 4. Velenje, Max
11. 4. Maribor, Satchmo
12. 4. Celje, Metropol
19. 4. Radenci
20. 4. Kranj, Klubar

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki