Ponovna združitev Dixie Dregs!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Sedaj je tudi uradno potrjeno, da so se legendarni rockerji Dixie Dregs združili znova in to v originalni postavi. Tako načrtujejo turnejo za prihodnje leto.
Govorice o združevanju legend so krožile naokrog že vse od leta 2015 dalje!
Dixie Dregs so:
Andy West – bas kitara
Steve Morse – kitara
Rod Morgenstein – bobni
Allen Sloan – violina
Steve Davidowski – klaviature
Skupina zaenkrat pravi, da želi le nastopati, vendar pa dodajajo fantje, da nikoli ne veš kaj lahko prinese prihodnost (nemara med drugim tudi novi studijski album? op.p.)
Dixie Dregs bodo odrinili predvidoma na turnejo v februarju 2018, za marec 2018 so potrdili že štiri nastope. Vsi seveda gravitirajo na ZDA in mesta Orlando, Atlanta, Boston in New York City.