PREMIJERA VIDEO SPOTA “INTERCEPTOR – HOMO STUPIDUS”

0 0

Vabimo Vas, da se nam pridružite v petek, 14.3.2008 ob 18.00 v GALERIJI NSK –
SUBKULTURA THE STORE, VODNIKOVA 14, 3000 CELJE, na premijero novega video spota in
virtualnega singla HOMO STUPIDUS. Poleg spota bo na ogled razstava mask, ki so
uporabljene v spotu. Avtorja mask sta N. Smodiš in S. Šeremet. V prijetnem,
sproščenem vzdušju in brezčasnem ambientu, se boste družili in klepetali z avtorji
mask in s člani skupine Interceptor.

GRAVEYARD METAL IS BACK!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki