Prihaja novi album projekta Kiske / Somerville!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Založba Frontiers Rcok sporoča, da bo dne 17.04.2015 izdala pod svojiim okriljem drugi studisjki album projekta Kisle / Somerville z naslovom “City of Heroes”.
Projekt zajema sodelovanje pevca Michaela Kiskeja (Unisonic, Place Vendome, ex-Helloween) in pevke Amande Somerville (Trillium, Avantasia) glasbeno pa se opira na sferi melodičnega hard rocka in heavy metala.
Glasbo za novi album sta prispevala Mat Sinner (Primal Fear, Sinner, Voodoo Circle) in Magnus Karlsson (Primal Fear, Starbraker). Skladbo Breaking Neptune sta prispevala skupaj Sander Gommans (After Forever) in Amanda Somerville. Mat Sinner je poskrbel tudi za produkcijo albuma, za njegov miks pa Jacob Hansen (Volbeat, Amaranthe, Primal Fear, Pretty Maids, Doro,…).
“City of Heroes” bo izdan v obliki standadnega jewel case CDja, kot tudi v posebn (količinsko strikno omejeni) embalaži skupaj z dodatnim DVDjem, mogoče pa ga bo kupiti tudi v obliki dvojne vinilne plošče.
Seznam skladb na albumu “City of Heroes” je sledeč: City of Heroes; Walk on Water; Rising Up; Salvation; Lights Out; Breaking Neptune; Ocean of Tears; Open Your Eyes; Last Goodbye; After The Night Is Over; Run With a Dream; Right Now.
Promocijski “dražilec”: