Prihaja novi EP Burn Fuse

0 0

Avtor: Primož Novak

Zasedba Burn Fuse je podala detajle prihajajočega EP-ja, ki nosi naslov Genesis.

Skupina glede samega izdelka sporoča sledeče:

“Naš GENESIS EP smo posneli pri Tinu Vukadinoviču ki je avdio inženir (SAE), elektrotehnik ter glasbeni navdušenec, katerega strast je sinteza in procesiranje zvoka. Celoten EP smo posneli kot del glasbenega izobraževanja, kjer smo se veliko naučili o samem snemanju. Mastering/miks nam je naredil Simon Penšek, ki je prav tako avdio inženir. Ep vsebuje 5 komadov za katere smo si vzeli veliko časa. da smo jih izpilili po naših najboljših močeh. Je definitivno naš najbolj tehnični in heavy izdelek na katerega smo zelo ponosni in komaj čakamo da ga predstavimo publiki. Kljub temu, da EP vsebuje veliko ”elektronskih” delov je bil naš namen posneti vse čim bolj naravno, dejansko odigrano ne pa naklikano, saj smo želeli doseči svoj zvok ter ob tem zveneti malenkost drugače kot ostali bandi. Vsak od nas posluša različne bende in ima vsak svoje vplive, zato smo poskusili vse vplive združiti v neko celoto ter smo z rezultatom zelo zadovoljeni.”

Na izdelku se bodo zvrstile naslednje skladbe:
1.ASTRAL ESCAPE
2. RISE TO REMAIN
3.GENESIS
4.INSIDE THE CHRONOS
5. IN YOUR DREAMS

 

Skupina je za EP podala tudi dražilnik, kateremu lahko prisluhnete spodaj:

https://www.youtube.com/watch?v=DSqwmVXEzOM

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki