Prihajajo The Cyberiam!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik

The Cyberiam so nova ameriška prorgresivna rock in metal zasedba iz Chicaga, ki bo dne 21.02.2018, izdala svoj istomeinski studijsi prvenec. Album bo izšel pri avstralski založbi Melodic Rock Records.

Na prvencu je skoraj 80 minut glasbe, ki jo definra glasbeno kreativnost, kot jo pozna progresivni rock/metal,. Zadeva naj bi potešila širok krog proggerjev, od ljubiteljev Toll in Opeth, do tistih ki poslušajo radi klasične progmetalske skupne, kot so Dream Theater in Symphony X, ob tem pa se na album prikradejo tudi misitčni, melanholični trenutki, kar je lahko zanimivo za ljubitelje skupine Porcupine Tree. Ambiciozna napoved torej, pustimo se presenetiti. 

Zasedbo The Cyberiam zastopajo

Keith Semple – vokal, kitara
Frank Lucas – klaviature
Tommy Murray – bobni
Brian Kovacs – bas kitara, spremljevalni vokal

Seznam skladb na albumu “The Ciberyam” je sledeč: 

01. Alice In Afterland 8.53
02. Cool Kids 6.59
03. The Fall 5.20
04. Don’t Blink 9.47
05. 2020 Visionary 5.46
06. The Historian 8.10
07. My Occupation 8.49
08. Juxtaposer 6.02
09. Brain In A Vat 7.22
10. Nostalgia 8.58

The Cyberiam Online:

www.thecyberiam.com
http://www.facebook.com/thecyberiam
instagram.com/thecyberiam
twitter.com/thecyberiam

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki