Punk legende na Nuclear Blast!
Avtor: Rok Klemše
Britanske punk legende The Exploited, ki smo jih pred nekaj leti gostili tudi na Metalcampu so podpisale pogodbo z založbo Nuclear Blast pri kateri bo še letos izšla nova, dolgo pričakovana studijska plošča.
The Exploited je davnega leta 1980 ustanovil vokalist Wattie Buchan, danes še edini originalni član benda. The Exploited so se v glasbene anale zapisali z albumi kot sta Punk’s Not Dead in Troops of Tomorrow. Zadnji studijski album, Fuck the System je izšel leta 2003.
Pri Nuclear Blast bodo 14.marca izšli ponatisi albumov Beat the Bastards (+Official Live-Bootleg bonus DVD), Fuck the System (+4 bonus komadi) in The Massacre (+4 bonus komadi). Punk’s Not Dead!