Queensryche bodo izdali ponatis albuma “Empire”!
Legendarni prog metalci Queensryche se bodo sredi septembra v počastitev 20. obletnice izida svojega najbolj prodajanega albuma ponovno spomnili plošče “Empire“. Ta je luč sveta ugledala leta 1990, 20 let kasneje pa je najavljen prihod njene razširjene in seveda tudi remastrirane različice, ki se bo bohotila na dveh diskih in bo poleg izvirnih vsebovala posnetek koncerta iz slavnega Hammersmith Odeona, iz 15. novembra 1990.