Queensryche bodo izdali ponatis albuma “Empire”!

0 0

Legendarni prog metalci Queensryche se bodo sredi septembra v počastitev 20. obletnice izida svojega najbolj prodajanega albuma ponovno spomnili plošče “Empire“. Ta je luč sveta ugledala leta 1990, 20 let kasneje pa je najavljen prihod njene razširjene in seveda tudi remastrirane različice, ki se bo bohotila na dveh diskih in bo poleg izvirnih vsebovala posnetek koncerta iz slavnega Hammersmith Odeona, iz 15. novembra 1990.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki