Rage Against The Machine z novim albumom?

0 2

Basist Tim Commerford je namignil, da naj bi Rage Against The Machine že snemali nov album.

Ameriškemu TMZ je namreč basist med odhajanjem iz kafeja v Kaliforniji namignil, da Rage Against The Machine že skrivno delajo na svojem petem albumu.

Tim Commerford je podobno namignil tudi v nedavnem intervjuju. Na vprašanje o novem albumu je odgovoril: “Mogoče… mogoče.

Kakorkoli že, novi album Rage Against The Machine bi pomenil bendov prvi album po Renegades iz 2000.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki