Ragnarok z dvema novima skladbama na MySpace-u!

0 0

Norveški black metalci Ragnarok so na svojo uradno MySpace stran naložili dve povsem novi skladbi “Collectors Of The King” in “In Honour Of Satan” ter tako odstrli nov zastor izza katerega se jasni počasi celotna slika kaj novega bo ponudil album  “Collectors Of The King”, ki ga bo skupina predvidoma izdala februarja ali marca letos preko založbe  Regain Records. CD je bil posneti v studiu Endarker, v mestu Norrköping na Švedskem. 

Končni seznam skladb na albumu gre takole:
01. Resurrection
02. Stabbed By The Horns
03. Burning The Earth
04. In Honour Of Satan
05. Collectors Of The King
06. Eternal Damnation
07. The Ancient Crown Of Glory
08. May Madness Hunt You Down
09. Wisdom Of Perfection

Ragnarok so:

Jontho – bobni
Brigge – kitara
Decepticon – bas kitara
HansFyrste – vokal

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki