Ratt ostali brez basista

0 1

Avtor: Urban Bolta

Ameriške glam metal veterane Ratt je zapustil basist Robbie Crane.

Crane je z Ratt igral vse od leta 1997. Vzroke za odločitev o odhodu je basist zaupal pred nekaj dnevi med gostovanjem v oddaji »Headbangers At 11«: »Od oktobra 2010 igram z Lynch Mob. To je stvar, ki mi veliko pomeni, uživam v igranju. Odločil sem se, da zapustim Ratt, da naredim korak v drugo smer. Pa ne zaradi Lynch Mob, enostavno sem se odločil, da je po petnajstih letih pri Ratt čas za nove izzive«.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki