Rick Springfield v studiu
Končno tudi novice iz taborja Ricka Springfielda.
Rick trenutno bivakira v studiu, kjer z basistom Mattom Bissonettom pripravljata nov album. Z Butchom Vigom (Garbage)in Daveom Grohlom (Foo Fighters) pa so pred nekaj tedni posneli komad “The Man that Never Was”, ki je del projekta Davea Grohla, datum izida le-tega pa še ni znan.
Rick pravi, da imata z Bissonettom pripravljenih 15 popolnoma novih komadov. Snemanje je planirano v mesecu marcu, Rick pa upa, da bo album v prodaji zelo hitro. Upajmo, da do poletja. Lepo pa bi bilo, če bi se z svojim bendom oglasil tudi na Stari celini. Tokrat za kaj več, kot samo za nekaj koncertov.