Robert Plant se vrača k svojim glasbenim koreninam
Robert Plant, nezamenljivo prvo grlo Led Zeppelin, se vrača v korenine svoje glasbeen kariere!
Pred kratkim je obnovil skupino Band Of Joy! To je zasedba iz šestdesetih let, v kateri je “Percy”, v družbi bobnarja “Bonza” (Johna Bonhama) nastopal, še pred nastankom Led Zeppelin.
Več o Band Of Joy si lahko preberete TUKAJ.