Robin Gibb se je vrnil v bolnišnico

0 0

Avtor: Urban Bolta

Robin Gibb, član nekdaj zelo popularne bratske pop skupie Bee Gees, se je po besedah njegovega agenta zaradi šibkega zdravstvenega stanja vrnil v bolnišnico.

Gibb se je v londonsko kliniko vrnil v sredo, 22. Februarja, uradno poročilo pa pravi, da se je 62-letni glasbenik na zdravljenje vrnil »v sklopu urnika njegove rehabilitacije«. Poročila o njegovem zdravstvenem stanju so si sicer nadsprotujoča. Medtem ko so mediji v začetku emseca objavljali, da je v zadnjem času presenetljivo dobro okreval, nekateri krogi navajajo, da je Gibb v zelo slabem stanju. Glasbenik se sicer že nekaj časa bori z rakom na jetrih.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki