Rush z novim arhivskim posnetkom
Avtor: Urban Bolta
Medtem ko pričakovanja pred izidom novega DVD-ja »R40« naraščajo, so kanadski veterani Rush izdali nov video posnetek iz leta 1974.
Gre za posnetek skladbe The Loser, ki je nastal v Ontariu (Kanadi) med nastopom v eni izmed srednjih šol. Gre za enega najzgodnejših nastopov skupine, ujetih na kamero. Skupino je poleg Alexa Lifesona in Geddyja Leeja tvoril še bobnar John Rutsey.
Prihajajoči boks set bo poleg ostalega gradiva vseboval tudi pet koncertnih skladb iz leta 1976, posnetek pesmi Lock and Key iz »Hold Your Fire« turneje incelotno sedemdelno verzijo 2112 iz leta 1997, kot tudi posnetek bendovega sprejetja v Rock and Roll dvorano slavnih izpred nekaj let.
https://www.youtube.com/watch?v=Sbj3Dt57DQU