S Heaven And Hell v peklensko leto 2009!

0 0

Heaven And Hell, ali če hočete Black Sabbath, snemajo novi album. Četverec Ronnie James Dio, Tony Iommi, Geezer Butler in Vinnie Appice zimujejo v Walesu, kjer počasi, a zanesljivo nastaja prvi album omenjene postave po Dehumanizer, ki je izšel leta 1992.  Appice poroča: “Vse napreduje zelo dobro, skoraj ¾ albuma je že postavljenega na noge. Zadeva zveni odlično, album pa bo zvokovno gotovo eden najtežjih do sedaj. Naslova za zdaj še nimamo, album pa bo pod okriljem založbe Rhino sigurno izšel nekje marca ali aprila 2009”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki