Saxon: Heavy Metal Thunder dokumentarec decembra!

0 1

Prihajajoči dokumentarec življenjske poti heavy metal legend Saxon z naslovom Heavy Metal Thunder bo luč sveta najverjetneje ugledal decembra letos. Pri nastanku dokumentarnega filma so sodelovali sedanji kot tudi nekdanji Saxon člani, poleg njih pa bodo na njem svoje misli strnili še Lars Ulrich (Metallica), Lemmy Kilmister (Motorhead), ‘Fast’ Eddie Clarke (ex-Motörhead), Phil Campbell (ex-Motörhead), Mikkey Dee (Motörhead), Harvey Goldsmith, Danko Jones, Doro Pesch, Airbourne, Amon Amarth in Machine Head.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki