Saxon: Heavy Metal Thunder dokumentarec decembra!
Prihajajoči dokumentarec življenjske poti heavy metal legend Saxon z naslovom Heavy Metal Thunder bo luč sveta najverjetneje ugledal decembra letos. Pri nastanku dokumentarnega filma so sodelovali sedanji kot tudi nekdanji Saxon člani, poleg njih pa bodo na njem svoje misli strnili še Lars Ulrich (Metallica), Lemmy Kilmister (Motorhead), ‘Fast’ Eddie Clarke (ex-Motörhead), Phil Campbell (ex-Motörhead), Mikkey Dee (Motörhead), Harvey Goldsmith, Danko Jones, Doro Pesch, Airbourne, Amon Amarth in Machine Head.