Saxon začeli s pripravami na nov album

0 1

Avtor: Urban Bolta

Saxon frontman Biff Byford je sporočil, da lahko nov studijski album pričakujemo naslednjo pomlad. V sporočilu za javnost je zapisal:

»V teh dneh smo zaposleni z delom na novem albumu, na plano smo že vrgli nekaj idej. Sam pišem melodije, besedila in njihove aranžmaje. Kmalu si bomo vzeli čas za dopust. Po počitnicah bomo imeli veliko vaj, predno se odpravimo na svernoameriško turnejo. In ne pozabite: aprila se bo na prodajnih policah znašel naš novi DVD: zelo smo ponosni nanj, saj nas pokaže v naši najboljši luči: odlični nastopi in še boljša publika! Ko bo v našem taboru kaj novega, vas bomo o tem obvestili. Po dopustu bomo začeli s snemanjem novega albuma – izšel naj bi v začetku naslednjega leta.«

Saxon bodo 20. aprila izdali DVD »Saxon – Heavy Metal Thunder – Live – Eagles Over Wacken« s posnetki treh nastopov iz Wackna: iz let 2004, 2007 in 2009 s tridesetimi skladbami, izdaji pa bo priložen tudi koncertni CD s posnetkom iz nastopa v Glasgowu 2011.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki