Se pri Bon Jovijih res vse vrti okoli denarja?
Številni Bon Jovi oboževalci so se po nedavnem (začasnem?) odhodu Richieja Sambore iz benda bali, da se kitarist znova predaja alkoholu, a kot kaže, je edina v umazane igre vpletena substanca denar…
Že včeraj smo poročali o (presenetljivem) Samborinem odhodu iz skupine, novičko si lahko preberete tukaj.
TMZ poroča, da je Samborin odhod iz benda na začetku ameriške turneje posledica dolgoletnega napenjanja mišic med frontmanom Jonom Bon Jovijem in kitaristom Saomboro, nek neimovan vir je njuno razmere poimenoval celo »klasična Jagger / Richards bomba«.
Vzrok vseh težav je menda podcenjujoč Jonov odnos do kitarista, vendar bi Richie vse skupaj še preživel, če se ne bi zataknilo pri denarju. Brez dostopa do vseh finančnih prilivov in odlivov, ki se dogajajo v Bon Jovi mašineriji, so vsi zapisi v medijih seveda samo ugibanja, vseeno pa bi bilo presenetljivo, če bi Richie Sambora znotraj benda ne bil obravnavan enakovredno z Jonom Bon Jovijem, saj je konec koncev soavtor vseh hitov skupine, zato bi se po poročanju TMZ-ja »stvari lahko hitro odvile zelo slabo, če se bo Jon do svojega dogloletnega glasbenega partnerja še naprej vedel podcenjujoče«.
Karkoli je že v ozadju spora, Jon Bon Jovi miri oboževalce. Na torkovem koncertu v Kanadi je v enemu izmed nagovorov tako dejal: »Imel sem dve izbiri: da popokam vse kovčke in oddidem domov, ali pa da se odločim, da nastopim brez Richieja. Če vas kdaj zares potrebujem, Calgary, je to prav nocoj«!