Še zadnjič, potem pa nikoli več!
Robert Plant je v intervjuju za Daily Express povedal, da ni nobene možnosti več, da bi se Led Zeppelin ponovno združili in odšli na turnejo. Združili se bodo samo novembra v Londonu za nepozaben show. Prav tako je dodal, da so se za ta koncert odločili zgolj zato, da naredijo nepozaben show in da se v slogu velikih poslovijo od svojih zvestih poslušalcev.