Septicflesh objavili celotni novi album
Avtor: Primož Novak
Grška simfonična death metal zasedba Septicflesh je objavila celotni novi album z naslovom Titan, ki izide 20. junija pri založbi Season of Mist.
Album si lahko poslušate v celoti preko strani Terrorizer TUKAJ.
Album, ki bo nasledil The Great Mass (2011), je bil posnet v Devasoundz Studios v Grčiji. Ponovno je skupina tudi sodelovala s Praškim filharmoničnim orkestrom in zborom, dodatno pa so tokrat poskusili tudi z otroškim pevskim zborom. Postprodukcijo je opravil Logan Mader (Gojira, Fear Factory).
Skupina bo med poletjem koncertirala po ZDA skupaj z italijanskimi Fleshgod Apocalypse. Kdaj se vračajo na evropska tla pa zaenkrat še ni znano.