Sepultura objavili skladbo I Am The Enemy
Avtor: Primož Novak
Brazilsko-ameriška metal zasedba Sepultura predstavlja skladbo »I Am The Enemy« s prihajajočega albuma »Machine Messiah«, ki izide 13. januarja pri Nuclear Blast.
Lirični video za dve minuti in pol dolgo skladbo si lahko ogledate spodaj.
Album, ki bo nasledil »The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart«, je skupina posnela skupaj z izkušenim producentom Jensom Bogrenom (Kreator, Opeth idr.).
Skupina pravi, da je skladbo ustvarila med zadnjimi, preden je odšla snemat na Švedsko. Andreas Kisser pravi, da je skladba preprosta in direktna z močnim vplivom hardcore scene devetdesetih. Skupina je skladbo letos igral že na koncertih.
Besedilo po njegovih besedah pravi o nas kot ljudeh s koncepti in predkoncepti, ki so implantirani v naše glave z izobrazbo, religijo, okoljem in drugimi izkušnjami.
Na albumu se bodo zvrstile naslednje skladbe:
01. Machine Messiah
02. I Am The Enemy
03. Phantom Self
04. Alethea
05. Iceberg Dances
06. Sworn Oath
07. Resistant Parasites
08. Silent Violence
09. Vandals Nest
10. Cyber God