Sepultura ODPADE!!!

0 0

Uradna izjava:
 
Skupina Sepultura žal brez bratov Cavallera ni več tisto, kar je bila včasih. To se pozna tudi po zanimanju za njihov koncert, ki bi ga morali imeti danes v Orto baru. Prvotno je bil koncert najavljen za Inbox, vendar je bil zaradi premajhnega zanimanja  koncert prestavljen v Orto Bar. Kljub razprodanemu Orto Baru pa je manager skupine po včerajšnjem ogledu tega priljubljenega ljubljanskega kluba sporočil, da skupina v Orto Baru ne bo nastopila. Zanimivo pa je to, da je skupini klub všeč, saj so se že zabavali v njem.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki