Siddharta z novo ploščo Nomadi!

0 0

Avtor: Jernej Vene

Po dobrih treh letih se z deveto ploščo predstavlja skupina Siddharta.

Na plošči Nomadi so fantje zbrali deset pesmi, ki so nastale v tem času in prinašajo nabor zanimivih, stilno rahlo različnih skladb, ki bodo obogatile njihov obsežen opus.

Po skladbi Medrevesa so fantje pred dnevi v javnost poslali naslednico A.M.L.P. (A mi lohk poveš?), v torek, 4.9. pa so ponudili tudi prvih 3000 brezplačnih prenosov albuma. Seveda so premagali tudi velik naval na spletno stran s prenosi, pa tudi hekerskega napada so se uspešno ubranili. Zvestim oboževalcem so zaradi tega ponudili še dodatnih tisoč brezplačnih prenosov.

Pred obsežno slovensko turnejo bo Siddharta v petek, 14.9.2018, nastopila v Hali Tivoli v Ljubljani. Predskupini bosta BO! ter Seven Days In May.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki