Slash že razmišlja o naslednjem albumu
Avtor: Urban Bolta
Nekdanji Guns N’ Roses kitarist že načrtuje naslednjika svojega zadnjega albuma »Apocalyptic Love«.
Čeprav se bo Slash že kmalu odpravil na novo turnejo, sočasno že načrtuje izdajo novega albuma. Glasbenik je pred kratkim čivknil, da »ima na zalogi veliko dobrih komadov in na tone med turnejo posnetih idej«.
Slash se je pred mesecim in pol med evropsko turnejo ustavil v Ljubljani, kjer je predstavil svoj aktualni plošček »Apocalyptic Love«. Gre za njegov “šele” drugi solo album v petindvajset let trajajoči karieri, prvega »Slash« je izdal leta 2010, pred tem pa je bil član mnogih drugih projektov: Guns N’ Roses, Slash’s Snakepit, Velvet Revolver…
O nedavnem koncertu v Dvorani Tivoli smo na naši strani zapisali: Čeprav se Slash že poldrugo desetletje trudi ubežati senci svojega delovanja pri razvpitih Pištolah, mu po drugi strani prav igranje njihovih klasik še vedno polni denarnico, zato je njihova kompromisna tretjinska umestitev v set listi povsem razumljiva. Glede na že dva solo albuma, izdana v zadnjem času, je glasbenik kreativno še vedno navdahnjen, žal pa tega ne uspe prepoznati tudi cilja publika, ki kratkomalo ignorira vse njegove ex-G’N’R projekte in se naslaja zgolj na velike uspešnice Pištol, zato je Slash ujet v nekakšen začaran krog preteklega veleuspeha, ki ga nikoli ne bo izpustil iz krempljev Guns N’ Roses zapuščine, pa če to hoče ali ne. Dokaz za to je bil tudi razprodani tivolski koncert.