Sodom februarja v Mariboru!
Avtor: Urban Bolta
kdo: Sodom (+ predskupine)
kje: Štuk, Maribor
kdaj: sobota, 12.2.2011
Prvič sploh na samostojen koncert v Slovenijo prihajajo Sodom, trdožive legende nemškega in evropskega thrash metala! Koncert se bo zgodil v mariborskem Štuku v soboto, 12.02.2011.
Sodom so eden izmed velikih treh bandov nemškega thrash metala – skupaj s Kreator in Destruction. Medtem ko sta druga dva banda v osemdesetih igrala thrash, ki je vplival na razvoj in vzpon death metala, je zvok Sodomov vplival predvsem na razvoj mnogih black metal bandov na prelomu iz osemdesetih v devetdeseta. Sodom se bodo na prihajajočo turnejo podali ob podpori albumu “In War and Pieces”, ki bo izšel 22. novembra pri založbi SPV/Steamhammer. Če želite Toma Angelripperja s kompanija prvič sploh na solo koncertu v Sloveniji ujeti v živo, si torej rezervirajte drugo soboto v februarju!