Sodom predstavljajo novi album

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

Nemški veterani tevtonskega thrash metala Sodom, bodo dne 26.08.2016, pri založbi SPV/Steamhammer, izdali svoj novi studijski album, ki bo nosil naslov “Decision Day”.

Trio v sestavi Thomas “Angelripper” Such, kitarist Bernd “Bernemann” Kost in bobnar Markus “Makka” Freiwald, je preživel zadnje štiri mesece v studiu, kjer je snemal novi album. Rezultat je starošolski, pravoverni thrash metal album, kakršnega smo navajeni od Sodom, ki je navdahnjen nad dogodki povezanimi z dnevom “D” (Izkrcanje zaveznikov na Nordmandiji v juniju 1944).

Album “Decision Day” je produciral Cornelius “Corny” Rambadt, ki sodeluje v vlogi zvočnega inženirstva in bobnanja z Angelripperjem v njegovem stranskem projektu Onkel Tom. 

Naslovnico za album je prispeval famozni Joe Petagno, ki je ustvaril nepozaben naslovnice albumov zasedbe Motörhead “Overkill”“Orgasmatron” in “Another Perfect Day”

Seznam skladb na albumu “Decision Day” je sledeč: 

01. In Retribution (06:14)
02. Rolling Thunder (04:22)
03. Decision Day (04:03)
04. Caligula (04:01)
05. Who Is God? (04:35)
06. Strange Lost World (04:59)
07. Vaginal Born Evil (05:15)
08. Belligerence (04:00)
09. Blood Lions (03:17)
10. Sacred Warpath (05:34)
11. Refused To Die (04:27)
12. Predatory Instinct (04:44) (bonus track for vinyl and iTunes edition)

Formati albuma so sledeči:

-Digipack (vključen dvostranski plakat)
-Dvojni vinil LP (180 gramski, rdeči vinil, CD)
-Zaboj omejen na 1000 kosov: digipack, 2LP, plakat, ročno podpisana avtogramkartica, nalepka, zastava, priponka
-iTunes – posebna verzija z dodatno skladbo
-Digitalni dolpoteg

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki