Soilwork z novim basistom na novo turnejo po Evropi
Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Nina Grad
Švedski metalci Soilwork so v svoje vrste sprejeli basista Taylorja Nordberga, ki je pred tem igral za skupini Ribspreader in Infernaeon. Taylor bo skupini pomagal igrati na koncertih nove prihajajoče evropske turneje.
Soliwork bodo na njej igrali v družbi zasedb Kreator, Aborted in Sepultura, prvi koncert pa je napovedan za 01.02.2017 v francoskem Metzu.
Pri tem še vedno ni znan status aktualnega basista Markusa Wiboma, ki se je skupini priključil leta 2015, kot zamenjava za dolgoletnega basista skupine Olo Finka.
Že nekaj časa pa je znano, da je novi bobnar pri Soilwork Bastian Thusgaard, ki je v skupini zapolnil vrzel po odhodu Dirka Verbeuerena. Ta se je v lanskem letu priključil Megadeth!
Na fotografiji: Björn »Speed« Strid med nastopom Soilwork, dne 22.07.2013, v sklopu prve izdaje tolminskega Metaldays festivala (RockLine fotoarhiv 2006-2017, vse pravice pridržane). Celotno RockLine reportažo s tega dne festivala lahko preberete TUKAJ!