Sollwork zamenjali basista!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik
Fotografije: Nina Grad

Švedski melodični death metalci Soilwork, ki bodo svoj skupno deseti studijski album z naslovom “The Ride Majestic” izdali dne 28.08.2015 pri nemški založbi Nuclear Blast Records, so se razšli z dolgoletnim basistom Olo Finkom!

Njegove škornje je tako nadel Markus Wibom, ki je pred tem vihtel bas kitaro za hardcore zasedbo Hearts Alive iz švedsekga mesta Helsingborg.

Wibom je že vrsto let prijatelj skupine, pred tem pa se je Soliwork pridružil na njihovih turnejah in sicer v vlogi kitarskega tehnika in “lučkarja”. 

Novi basist je že zaigral za Soilwork in sicer, dne 30.04.2015, na nastopu skupine v Stockholmu! 

Na fotografiji: Ola Fink med nastopom Soilwork, dne 22.07.2013 v sklopu prvega dne Tolminskega festivala Metaldays (RockLine fotoarhiv 2006-2015, vse pravice pridržane). RockLine reportažo s tega festivalskega dne lahko v celoti preberete TUKAJ!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki