Soundgarden ponovno združujejo moči!
Soundgarden se ponovno združujejo! Veliko novico je bilo malce pred polnočjo moč zaslediti na Twitterju vokalista zasedbe Chrisa Cornella. Soundgarden so na istem odru zadnjič skupaj stali lanskega oktobra v sklopu tretjega od štirih koncertnih večerov, ki so jih v Gibson amfiteatru (Universal City) organizirali Pearl Jam, zadnjič pa so Sondgarden samostojno nastop davnega leta 1997.