Soundtopia z debitantskim videospotom
Mariborska zasedba Soundtopia se po dobro sprejetem debitantskem singlu Digital woods predstavlja z energično skladbo D.O.K., ki nadalje razširi glasbeni okvir, ki je bil postavljen bendu ob prvencu. Pesem, kot nalašč za poletne rokerske zabave sicer predstavlja kritiko na totalna uničenja, najsi gre za vojno, naravno katastrofo ali kaj drugega.
Samo snemanje fantje opisujejo kot izredno zabavno in razburljivo saj so pod režisersko taktirko Marcela Kukovca dva deževna dneva preživeli v stari razpadajoči sobi, v kateri so morali zadelati vrata in so jih lahko koristili le v zelo nujnem primeru. Pevec Simon: “Na trenutke nas je bilo precej strah, saj nam je grozilo, da se bo zaradi našega igranja nad nami podrl leseni strop, vendar je na srečo zdržal.” Soundtopia v pozni jeseni načrtuje začetek priprav na snemanje plošče, ki bo vsekakor pritegnila številne glasbene sladokusce.
Več o skupini: https://www.facebook.com/SoundtopiaOfficial