Starbreaker bodo izdali novi studijski album!
Vesela novica za vse privržence vokala bivšega TNT pevca Tonyja Harnella! Mnogi so se namreč spraševal, kakšna bo Tonyjeva naslednja poteza, potem ko je lansko leto zapustil TNT. Sedaj je jasno, da bo Tony nadaljeval kariero pri skupini Starbreaker, ki že snema naslednik istoimenskega prvenca iz leta 2005 (RockLine recenzija TUKAJ). Fantje bodo novi album poimenovali kar s “Starbreaker II”.
Postava ni le narodnostno pestro namešana, saj sta v njej po en Norvežan in en Američan, ter dva Šveda, pač pa tudi vrhunska, saj gre za imena, kot so Tony Harnell (vokal, ex-TNT, Westworld, Morning Wood), basist Tomas Johansson (Lizette, Scaar), kitarist Magnus Karlsson (Last Tribe, Allen/Lande, Bob Catley), ter bobnar John Macaluso (Union Radio, Ark, TNT, Yngwie Malmsteen). Album bo izšel v začetku leta 2008.
Album sta producirala Tony Harnell in Magnus Karlsson! Pazite se! Pojem nove melodične perfekcije bombastičnega pristopa v združevanju progresivne veje metala s spevnostjo hard rock refrenov je na poti!