Starbreaker tudi v tretje!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Tony Harnell (ex-TNT) in švedski muti-instrumentalist, komponist, aranžer in producent Magnus Karlsson (Primal Fear) sta združila moči za novi in skupno tretji Starbreaker album.
Založba Frontiers Records sporoča, da bo album izdala v začetku leta 2016!
Tony Harnell je tkaoj po novem letu 2015 podal uradno izjavo v kateri je zapisal, da zapušča zasedbo TNT.
Harnell je v tej izjavi zapisal tudi to, da se v podrobnosti zakaj se je odločil za to potezo ne bo spuščal, želel pa je izpstaviti, da je v zadnjih dveh letih, kot pevec zasedbe TNT, neizmerno užival ter se ob tem zahvaljuje tudi vsem fanom za zvesto podporo skupini.
Več o Starbreaker se nahaja tudi TUKAJ!