Starz se vračajo z novim albumom!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Založba Frontiers Music Srl s ponosom naznanja, da je sklenila pogodbo z dolgoživmi ameriškimi hard rock veterani Starz za izdajo novega albuma skupine, ki bo izšel v drugi polovici letošnjega leta! Imenoval se bo “Subway Terror”.
Nemara ne tako komercialno uspešni in poznani, kot nekaj vrstniških skupn, ki so vzniknile sredi sedemdesetih na rock sceni, pa se je izkazalo, da so Starz vplivali na razvoj in oblikovanje mnogih skupin, ki so jim sledile. Skupine, kot med drugim Cinderella, Bon Jovi, Poison, Twisted Sister in Motley Crue vse po vrsti citirajo ime Starz, za zelo pomemben navdih!
Starz so v karieri posnel in izdali vsega štiri album: Vsi so izšli v drugi polovici sedemdesetih in sicer: “Starz”, “Violation”, “Attention Shoppers” in “Coliseum Rock”.
Starz se vračajo na sceno v postavi, ki jo zastopajo trije originalni člani in dva nova obraza!
Starz so v letu 2015:
Richie Ranno – kitara
Michael Lee Smith – vokal
Joe X Dube – bobni
George DiAna – bas kitara
Alex Kane – kitara