Stone Orange z novim videom!
Ljubljanska skupina Stone Orange se je po sorazmerno dolgem ustvarjalnem premoru, ki ga je zapolnila z vrsto uspešnih koncertov v podporo albuma Nori mlin, lotila snemanja videa za novo pesem z naslovom Pajčevina. Snemanje je potekalo v prostorih kluba Channel zero na Metelkovi, na režiserski stolček pa se je še enkrat usedel priznani režiser Pericza, s katerim so kamnite pomaranče kljub nekaterim ustvarjalnim razhajanjem (glej sliko) na koncu vendarle našle skupen jezik. Spot, ki naj bi ugledal luč sveta v teh dneh, je obenem tudi napoved novega albuma, za katerega je skupina že zbrala nekaj materiala.