Superskupina Matta Barlowa (ex-Iced Earth) pri Nuclear Blastu
Založba Nuclear Blast je pod svoje okrilje vzela novonastalo zasedbo Ashes Of Ares, ki jo vodi nekdanji Iced Earth vokalist Matt Barlow, poleg njega pa jo sestavljajo še Van Williams (ex-Nevermore), Freddie Vidales (ex-Iced Earth) in pred kratkim pridruženi prišlek Gio Geraca.
Manj kot mesec dni zatem, ko je zapustil skupino Iced earth, je barlow okoli sebe zbral somišljenika, in skupaj so ustanovili novo superskupino.
Oboroženi z izkušnjami iz glasbene sveta in odrov širom našega planeta so odločeni, da lojalni bazi metalskega občestva predstavijo zvok, ki pridno nastaja kot plod skupinskega dela. Nova založba jim bo pri piljenju njihovega talenta prišla še kako prav, česar se zavedajo tudi sami: »Ponosni smo, da smo podpisali z Nuclear Blastom! Odličen občutek je, da smo se pridružili založbi, pri kateri deluje cel kup eminenc metala«!